Sihirli ışıkla,değişim başlıyor…

               Enerjiden tasarruf ederken ödün vermeyin.
               LED GROUP®’da çevrenin korunması önemlidir.Bu yüzden kurumsal ve son kullanıcı aydınlatma ürünlerinde Green LED Teknolojisi ile çevre dostu led aydınlatma ürünleri dizayn ettik.Ürünlerimizin kurşun içermemesi ve her  10wattlık enerji tasarrufu ile de senede 60kg daha az CO2 emisyonu demektir.
              LED GO® markalı Led aydınlatma ürünlerimizi kullanarak,daha az kurulum ve bakım maliyeti ödeyin,fonksiyonelliğinizi arttırın ve en önemlisi de daha yeşil bir dünyaya katkıda bulunun.
”    Çevre dostu
”    Uzun kullanım ömrü (50,000saat üzerinde)
”    Sıfır bakım maliyeti
”    Enerji tasarrufu
”    Estetik ve dayanıklı
                LED GO® markasıyla üretim yapan firmamız ülkemizde ve tüm dünyada sürekli gelişme gösteren led aydınlatma sektörünün ihtiyaç ve beklentilerinin en iyi biçimde karşılayacak kaliteli,çağdaş led aydınlatma ürünleri üretmek amacıyla kurulmuştur.
              Tasarımlarımızda kolay uygulanabilirlik ve çok çeşitlilik ön planda tutulmuş,led’in kusursuz ışığını estetik ve fonksiyonellikle birleştirecek onlarca seçenek sunulmuştur.
            LED GROUP® kurulduğu 2009 yılından itibaren yüksek  kalite ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.Buna paralel olarak teknolojiye sürekli yatırımlar yaparak kendisini geliştirmiştir.
           LED GO® ürün yelpazemiz içerisinde;
  • Led Projektörler,
  • Led Duvar boyamalar,
  • Led Sokak lambaları,
  • Led Spotlar,
  • Led Ray spotlar,
  • Led Lineer ürünler
  • ve aksasuarları gibi birçok ürünü kendi tesislerinde üretmektedir.
               Türkiye’de COBLed Teknolojisini ve reflektör tip aydınlatmalı ürünleri ilk kez kullanan ve geliştiren firmalardan birisiyiz.Ar-Ge çalışmalarımızda  yeni nesil tam RoHS sistemine sahip soket bağlantı COBled ürünlerini geliştirmekteyiz.Yakın bir zamanda bu ürünlerimizde siz değerli müşterilemize sunmuş olacağız.Ürünlerimizde Kullanım kolaylığı yaratarak montaj ve uygulamalarda en az zaman ve işçilik harcanması sağlanmış,olası arıza durumlarında ise sistemin tekrar çalışmasına hız kazandırılmıştır.
              Şu anda mağaza,ofis içi ve dışında kullanılan armatür yapısına uygun ürünler geliştirmeye ve gelen talepler doğrultusunda değişik led sistemleri meydana getirmeye devam ediyoruz. Mimarlar ve mağaza aydınlatma çözümleri üretenler ile yaptığımız işbirlikleri sonucunda ürün sergileme ve tanıtımlarında en doğru ve yeterli aydınlatma ürünlerini geliştirmiş bulunuyoruz. Bir vitrinde veya standtta yer alan ürünü ön plana çıkarmak artık çok daha kolay olacak. Yüksek güçte, ısı yayan aydınlatma cihazlarınızın yerini yüksek LED teknolojisine bırakmanın zamanı geldi. Ayrıca ofis içi aydınlatmasında çalışanlar için performans arttırıcı, dikkat dağıtmayan, yeterli görüş ve çalışma ortamı sağlayan özelliklerde aydınlatma grubumuz ile sektörde dikkat çekmeye devam etmekteyiz.
             Ülkemizin önde gelen kuruluşlarında yaptığımız uygulamalarda çalışanlar üzerindeki olumlu gelişmeler firma yetkilileri tarafından da onaylanmıştır. Ledlerin özelliklerden olan çok az ısı yayma yüksek enerji tasarrufu ve çok uzun ömürde kullanım gereksinimini arttırmakta aydınlatmada vazgeçilemeyecek ürünler arasında bulunmasını sağlamaktadır. Doğru ürünler ancak sürekli bir araştırma-geliştirme sürecinden geçerek oluşur. Her zaman daha yenisini bulmak ve müşteriye sunmak için azami dikkatle ve gayretle çalışıyoruz.
             Her geçen gün artan ürün çeşidimizle sektöre yepyeni bir soluk getirmenin heyecanı içerisindeyiz.
             Sizlere çok özel ürünler sunmak için çalışıyoruz….